előkészítő mérnök - ingatlanfejlesztési területre | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ingatlan / építőipar
referenciaszám
29059 / 30192
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A hazai és nemzetközi ipari ingatlanpiac kiemelkedő vállalatának csapata keresi új munkatársát, aki kompetens és előremutató megoldásokkal segítik majd az ügyfelek elképzeléseinek megvalósítását.

árazott és árazatlan költségvetések készítése, tervezői költségvetések ellenőrzése

mennyiségi- és minőségi felmérések készítése, dokumentálása

részvétel a részteljesítések felmérésében

tárgyalási és kooperációs jegyzőkönyvek adminisztrációja

készlet nyilvántartása, leltárazás

project controller munkájának támogatása

Elvárások / Requirements

szakirányú felsőfokú végzettség, főiskola vagy egyetem (építészmérnök, építőmérnök)

minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

előnyt jelent:

angol/német nyelvtudás

műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság

jártasság ipari parkok, irodaépületek, kereskedelmi épületek kivitelezésében

Amit kínálunk / Offer

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes fizetés és juttatási csomag

professzionális csapatmunka és motiváló környezet

önálló és változatos feladatok

Kapcsolattartó / Information

Gurály Zsófia

zsofia.guraly@randstad.hu