toborzó | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
26647 / 27372
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Tiszaújvárosi nagy múlttal rendelkező amerikai partnercégünk munkatársat keres toborzó munkakörbe, teljes munkaidőben, otthoni munkavégzéssel is.

  • hirdetések megírása, feladása, interjúk megszervezése;
  • alkalmas jelöltek interjúztatása;
  • visszajelzés, állásajánlatok írása, küldése;
  • jelöltek adatbázisban való nyilvántartása GDPR szabályaink megfelelően;
  • jelöltek értékelés, tanácsadás a vezetőknek kiválasztást érintő kérdésben;
  • együttműködés a HR Business Partnerekkel és a HR Specialistákkal és a munkaügyi adminisztratív csoporttal.

Elvárások / Requirements

  • minimum 2-4 éves gyakorlat multinacionális környezetben toborzóként;
  • felsőfokú diploma;
  • angol nyelv aktív ismerete;
  • PC felhasználói szintű ismeret;
  • jó kommunikációs,-és kapcsolatteremtő készség;
  • jó időgazdálkodás,-és szervezési készség;
  • precizitás.

Amit kínálunk / Offer

  • változatos feladatok;
  • tanulási lehetőség ( akár belső, akár további tanulmányok);
  • előlépési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • HOME OFFICE.

Kapcsolattartó / Information

nora.hircsu@randstad.hu