szenior hr generalista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
29551 / 30614
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szenior HR Generalista pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat partnerünk részére, amely Magyarországon piacvezető szerepet tölt be, mint bér- és humánügyviteli szoftverfejlesztő és szolgáltató vállalat, és 300 munkavállalót foglalkoztat. A feladatkör elsődleges célja a humán erőforrás területén felmerülő feladatok operatív ellátása, hangsúlyt helyezve a munkaügyi feladatokra, a szakmai vezetők támogatására, a kiválasztásra, teljesítmény értékelési rendszer megújítására. Ideálisan olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik minimum 3 év tapasztalattal rendelkeznek HR generalista/ HR Partner pozíciókban.

A vállalat HR csapatának tagjaként a humán erőforrás területhez kapcsolódó feladatok területéhez kapcsolódó, teljes körű ellátása, a szakmai vezetők támogatása

A munkaügyi folyamatok végigvitele a jelöltek kiválasztásától kezdődően, a teljes munkavállalói életciklust támogatva

Munkaszerződések és munkaköri leírások készítése, módosítása

Beléptetési és kiléptetési folyamat végigvitele a szükséges személyes egyeztetésekkel és dokumentumok elkészítésével

HR jellegű riportok, statisztikák készítése havi rendszerességgel

Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok szervezése

HR nyilvántartási rendszer használata, működtetése, változások naprakész kezelése, lekövetése

Eseti munkajogi feladatok ellátása

A HR folyamatok működtetése, illetve a fejlesztésében való részvétel

Teljesíményértékelési folyamat menedzselése

Próbaidős és exit interjúk levezénylése, adminisztrációja

HR belső kommunikációs feladatok

Elvárások / Requirements

Min. középfokú végzettség ( ideálisan kiegészülve OKJ Személyügyi ügyintéző/szervező végzettséggel) VAGY előnyt jelent a felsőfokú humán erőforrás/gazdasági területen szerzett végzettség

Min. 3 év szakmai tapasztalat HR Generalista/HR Specialista/HR Partner

HR rendszerek/ HR szoftverek gyakorlati használatában való jártasság

Előny jelenthet a bérszámfejtési ismeret

Excel függvények, döntéstámogató riportok és kimutatások elkészítésében való magabiztos tapasztalat

Naprakész munkajogi ismeretek

Középszintű angol nyelvtudás előny

Eredmény- és ügyfélorientált munkavégzés

Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Adaptív személyiség, együttműködő készség

Amit kínálunk / Offer

Stabil vállalati háttér, hosszútávú álláslehetőség

Versenyképes juttatási csomag

Rugalmas munkavégzési lehetőség

Modern irodai környezet, jól megközelíthető lokációban

Családias, támogató légkör

Fejlesztési javaslatokra nyitott szervezeti kultúra

Attraktív szektor, dinamikusan fejlődő üzleti terület

Kapcsolattartó / Information

Bali Katalin - katalin.bali@randstad.hu