svéd nyelvű hr adminisztrátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
26803 / 27540
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ismerd meg a HR világát egy multinacionális cég belsőg működésén keresztül!

Érdekel a HR? Beszélsz svédül és az angol nyelvű kommunikáció sem okoz problémát számodra?

Kipróbálnád magad Svéd nyelvű HR adminisztrátor pozícióban, esetleg van már hasonló munkatapasztalatod?

Ha a válaszod igen, akkor ez lehet a megfelelő pozíció a számodra!

Nagy múltú, multinacionális partnerünkről bővebben tájékoztatunk az interjú során!

Napi feladataid lesznek:

-professzionális segítségnyújtás a cég belős munkavállalóinak német nyelven

-a külföldi HR folyamatok, úgy mint a beléptetés, újrafelvétel, KPI-ok elszámolása, nyugdíjba lépés, kiléptetés támogatása

-HR-rel kapcsolatos problémák kezelése, megoldása

-napi szintű kapcsolattartás a külföldi HR és Business csapatokkal

-aktív részvétel a folyamatos fejlesztési kezdeményezések kezdeményezésében, kidolgozásában

Elvárások / Requirements

Amire szükséged lesz:

-folyékony svéd és angol nyelvtudás

-minimum 1-2 év SCC tapaszalat

-kapcsolattartói, HR-es vagy SSCs tapasztalataidat (amennyiben vannak) ugyanígy használni tudod majd

-a professzionális, ügyfélfókuszú munkavégzés és a kiváló kommunikációs készségek is elengedhetetlenek a sikeres munkavégzéshez

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes alapfizetés

-cégen belüli képzések, fejlődési lehetőség

-széleskörű béren kívüli juttatások

-biztos, stabil multinacionális háttér

-modern, irodai környezet

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel a lehetőség várjuk jelentkezésed.

Közvetlenül is írhatsz nekem a-n!

Ne felejtsd el csatolni friss, angol nyelvű önéletrajzodat!