senior recruiter | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
28079 / 29070
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

SENIOR RECRUITER pozícióba keresünk egy min. 2-3 év tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki egy teljesen új pozíciót fog betölteni egy stabil hátterű médiavállalat HR csapatában. Az új kolléga sokszínű feladatköre részeként asszisztenstől vezetőt szintig, többféle területre keres majd munkatársakat.

Ha motiváló számodra, hogy a toborzáson túl egyéb HR feladatokra is rálátást nyerhetsz, és szívesen csatlkoznál egy fiatalos, támogató csapathoz, jelentkezz!

Toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése

Hirdetések készítése

Aktív fejvadászat és a beérkező pályázatok elbírálása

Jelöltek előszűrése, interjúk lebonyolítása

Belső és külső adatbázis kezelése

Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és az HR üzleti partnerekkel

Kreatív toborzási módszerek alkalmazása,

Új, hatékony toborzási csatornák felkutatása

Napi szintű részvétel HR üzleti támogatási csoport munkájában

Adminisztratív feladatok ellátása

Beléptetéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Előnyt jelent az IT pozíciókra való toborzásban szerzett tapasztalat.

Elvárások / Requirements

Min. 2-3 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztat

Középszintű angol nyelvtudás

Proaktív, dinamikus személyiség

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes bérezés

Tanulási lehetőség HR feladatokban

Stabil, nagyvállalati háttér

Modern irodai környezet, jól megközelíthető lokációban

Céges laptop és mobiltelefon

Kapcsolattartó / Information

gabriella.ploza@randstad.hu