munkaügyi koordinátor | környe

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
környe, komárom-esztergom
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
27151 / 27970
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magabiztosan mozogsz a HR adminisztráció világában? A következő kifejezések jellemeznek Téged: pontosság, folyamatszemlélet, támogatás? Amennyiben szeretnéd kipróbálni magad a pharma szektorban tevékenykedő amerikai partnerünknél, olvasd el a részleteket!

Munkavállalókkal kapcsolatos adatok naprakész adminisztrációja, karbantartása

Új belépő folyamat teljeskörű adminisztratív ügyvitele

Munkaviszonyhoz kapcsolódó változások adminisztációjának koordinációja, ügyvitele (adatbázisok, szerződések, munkaügyi dokumentumok)

Szoros kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, adatok szolgáltatása számukra

Munkatársak professzionális és pontos segítése HR kérdésekben

Statisztikák, kimutatások készítése a vezetői döntéshozatalhoz

ASC projektek koordinációja

HR Portál bevezetésében, működtetésében aktív részvétel

Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére

Munkaidőnyilvántartási rendszer ellenőrzése, oktatása

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség

Legalább 3-5 év tapasztalat HR adminisztrációban

Folyékony, legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Tanulási szándék, fogékonyság

Jó kommunikációs készség

Precizitás, alkalmazkodóképesség

Előnyt jelenthet:

Munkajogi és társadalombiztosítási ismeret

Nexon felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

Összetett kompenzációs csomag

Szakmai fejlődési lehetőség

Stabil vállalati háttér

Folyamatos fejlesztések, dinamikus bővülés

Modern munkakörnyezet

Emberbarát, közvetlen hangulat

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom az önéletrajzod és a kérdéseid a fanni.illes@randstad.hu elérhetőségemen. Keress bátran!

Illés Fanni