hr specialista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
28520 / 29585
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Fontos számodra, hogy kihívást jelentő feladatokkal találkozz nap mint nap? Szívesen kamatoztatnád az eddig megszerzett tudásod egy 120-150 fős vállalatnál, s járulnál hozzá a jövőbeli sikereikhez? Könnyen megtalálod a hangot különböző területen és pozícióban dolgozó emberekkel? Ha az előző kérdésekre 'IGEN' volt a válaszod, s úgy gondolod, hogy megfelelsz a követelményeknek, akkor várjuk jelentkezésed budapesti partnerünkhöz HR Specialista pozícióba!

munkaerő kölcsönző cégekkel való aktív kapcsolattartás

onboarding folyamat támogatása

új kollégák integrálásában való részvétel

képzések tervezése és megszervezése

egyes HR folyamatok működtetése, optimalizálása

bérszámfejtés

egyéb irodavezetői feladatok ellátása

egyéb adminisztratív feladatok ellátása:

teljesítményértékelés adminisztratív támogatása

munkaeszközök, munkaruhák nyilvántartása

Elvárások / Requirements

minimum középfokú végzettség

bérügyintéző végzettség megléte

legalább 2-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

bérszámfejtésben szerzett releváns szakmai tapasztalat

MS Office magbiztos ismerete

naprakész munkajogi ismeretek

amire még szükséged lesz a pozíció betöltéséhez...

proaktivitás

ügyfélközpontúság

szervezett, hatákony munkavégzés

előnyt jelent a kiválasztás során:

felsőfokú végzettség

TB ügyintéző végzettség

Nexon program ismerete

Amit kínálunk / Offer

fejlődési lehetőség

képzéseken való részvételi lehetőség

HR folyamatok optimalizálásában való részvétel

versenyképes jövedelem

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu