hr generalista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
30197 / 31650
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

HR GENERALISTA pozícióba keresek munkatársat partnerem részére, amely egy 40 fős termelő vállalat. Az új munkatársnak lehetősége lesz a HR folyamatok építésére, fejlesztésére, és új ötletek megvalósítására egy fejlődő szervezet tagjaként.

A környezetttudatosság, a minőség és a fenntarthatóság azon alapelveik közé tartozik, amelynek mentén mindennapi működésük zajlik. A munkavégzés helye Budapesten, a 18.kerületben található.

Toborzási, kiválasztási feladatok teljeskörű ellátása – stratégia kialakítása, koordinálása, interjúztatás, adminisztráció hirdetési felületek kezelése,

Új belépő kollégák onboarding folyamatának teljes körű koordinálása,

Meglévő értékelési és visszajelzési rendszer folyamatos működtetése és igény esetén fejlesztése,

Megtartással kapcsolatos programok kialakítása, működtetése,

Termelési Igazgatóval való szoros együttműködés HR területen,

Munkaügyi adminisztráció előkészítése (munkaszerződések, jelenléti ívek),

HR szolgáltatókkal való kapcsolattartás (munkaerő-kölcsönző és diákszövetkezet),

Vállalati belső kommunikációs folyamatok fejlesztése és működtetése,

Vezetők támogatása a felmerülő HR feladatokban, kérdésekben,

Részvétel HR projektekben és vállalati rendezvények, események szervezésében,

HR Riportok készítése.

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség,

Min. 4 év releváns tapasztalat,

Termelési környezetben HR területen szerzett tapasztalat,

Proaktív, dinamikus és vidám személyiség,

Stratégiai gondolkodásmód; jó analitikus képességek,

Jó szervező és kommunikációs készség,

Erős csapatszellem és empátia,

360 fokos érdeklődés a teljes cég működését tekintve.

Amit kínálunk / Offer

Családias létszámú szervezet, amely folyamatosan növekszik, fejlődik

Lehetőség az HR feladatokban új ötleteket megvalósítani

Stabil vállalati háttér

Versenyképes bérezés

Kapcsolattartó / Information

gabriella.ploza@randstad.hu