employee relations specialista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
30793 / 32435
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk a legkorszerűbb zöldenergiás technológiákat és alapanyagokat ötvöző multinacionális, nemzetközileg az élvonalban elhelyezkedő, gyártástechnológiával foglalkozó cég. Csatlakozz hozzájuk és építsd a jövőt EMPLOYEE RELATIONS SPECIALISTA munkatársukként, ha számodra is hívószó és egyben a siker záloga a munkavállalói jóllét megteremtése.

Az ER Specialista többek között munkavállalói jólléti programok szervezeten belüli promotálásával, munkavállaló-munkáltatói kapcsolatok fenntartásával és munkavállalással kapcsolatos problémák megoldásával foglalkozik.  A cselekvési tervek és alkalmazandó irányelvek kialakításával és végrehajtásával a munkakör célja szervezeti szinten minél jobb munkahelyi környezet megteremtése, pozitív szervezeti kapcsolatok kialakítása és fenntartása.

Főbb feladatok:

  • Employee Relations rendszer és folyamatok működtetése és fejlesztése.
  • Aktív részvétel munkavállalói elégedettségi felmérések készítésében, lebonyolításában.
  • Munkavállalók visszajelzéseinek elemzése, akciótervek kidolgozása és riportok készítése a menedzsment felé.
  • Az Üzemi Tanáccsal való aktív és kölcsönös együttműködés.
  • Belső kommunikációs csapat folyamatos támogatása; stratégiai és operatív részvétel kommunikációs kampányok megtervezésében.
  • "Culture agent system" (vállalati programok/akciók összefogására szolgáló rendszer) bevezetése és működtetése a szervezeten belül.
  • A fegyelmi eljárásokban, munkajogi kérdésekben a vezetők, osztályok támogatása a jogi osztállyal együttműködve.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló feladatkörben (pl. belső kommunikáció, employee relations vagy lifecycle, vagy wellbeing területről érkező specialista kolléga)
  • Munkajogi tudás előny
  • Folyékony angol nyelvtudás (ukrán nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Kimagasló kommunikációs képesség, erős szervezési készség
  • Proaktív attitűd, rugalmasság
  • Konfliktusmenedzsment, erős problémamegoldó képesség

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, bónuszrendszer)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés stabil, dinamikus, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • Munkábajárási támogatás (ingyenes céges busz, útiköltség támogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, hosszútávú karrierlehetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Lenkei Lili - lili.lenkei@randstad.hu

Ádász Mariann - mariann.adasz@randstad.hu