szervizmérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Gyógyszeripar / egészségügy
referenciaszám
27967 / 28932
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk Magyarország és Európa legmeghatározóbb magán laborszolgáltatója, budapesti központjába keresünk szervizmérnök munkatársat.

  • Laboratóriumi műszerek és elektronikai eszközök szervízelése, karbantartása szakmai vonatkozású kérdések megválaszolása
  • A műszerek helyszíni üzembe helyezése, telepítésének koordinálása
  • Meghibásodások esetén szakmai segítség nyújtás a telephelyek technikai személyzetének helyszínen vagy távolról
  • Szerződött partnerek szervizeivel szakmai konzultáció a javítási feladat ellátásához
  • A helyszínbejárásokon a laboratóriumi műszerek állapot felmérése, funkcionális tesztek futtatása, beállítása, szükség esetén megelőző, javító karbantartás kezdeményezése, javaslattétel felújításra, cserére
  • Adminisztráció, vonatkozó riportok készítése
  • A szerviz tevékenységhez kapcsolódó kritikus hibák, eltérések jelentése
  • Alvállalkozó bevonása, ajánlatkérés, műszaki vezetőjével egyeztetve
  • Prezentációk, szakmai vonatkozású előkészítésében való közreműködés, döntéshozatal támogatása
  • Szükséges anyagok, eszközök beszerzésére javaslattétel, jóváhagyást követő beszerzés, vonatkozó készletek figyelése
  • Továbbképzéseken, konzultációkon való részvétel
  • Koperáció a területek munkatársaival és szerződéses partnereivel
  • Lean projektekben való részvétel

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú műszaki végzettség

• igazolt középfokú angol nyelvtudás

• önállóság, írásban és szóban jó kommunikációs készség

• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Előny:

• többéves szerviz tapasztalat ( laboratóriumi műszerek, berendezések szervizelésében való jártasság)

Amit kínálunk / Offer

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

• Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

• Nemzetközi háttér

• Határozatlan idejű munkaviszony

• Egyéb juttatások