villamosmérnök | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
29044 / 30224
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A cég tiszaújvárosi területén elhelyezkedő vegyipari üzem teljes villamos rendszerének szakmai felügyelete.

  • Működési terület részletezve:
    -    Kis-és közép (0,4kV; 6kV) feszültségű kábelhálózat, villamos kapcsoló és elosztó berendezések
    -    UPS, fázisjavító készülékek, akkumulátortelepek
    -    Villamos motorok, VSD-k
    -    Katódvédelem, villamos kísérő fűtések
    -    Világítási rendszer
    -    Karbantartási célú hálózatok
  • Tevékenysége kiterjed a rendszer üzemeltetését, karbantartását, hibaelhárítását végzők koordinálására, kontrolljára.
  • Munkaköréhez tartozik:
    -    Működési területéhez tartozó villamos rendszerek üzemeltetése, karbantartása és szakmai felügyelete
    -    Villamos biztonsági, szabványosság követelmények, előírások betartatása
    -    Üzemviteli, karbantartási, kezelési utasítások elkészítése
    -    Karbantartási, nagyjavítási munkák tervezése
    -    Fejlesztési javaslatok készítése
    -    Üzemzavar elemzés
    -    Menetrendezés Villamos szakmai ügyekben megbízás esetén ellátja a vállalat képviseletét.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú villamosmérnöki (előny: erősáramú) végzettség (akár friss diplomások jelentkezését is várjuk)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (szoros együttműködés a japán kollégákkal)
  • MS Office használata
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség

    Előny:
  • SAP ismerete
  • Fokozott probléma-kezelés és elemző készség
  • Vegyiparban, tűz-és robbanásveszélyes környezetben szerzett tapasztalat, képesítés

Amit kínálunk / Offer

  • stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség,
  • Új üzem, a legmodernebb technológián dolgozhatsz
  • Céges telefont és notebookot biztosítunk
  • Multikulturális környezet, megismerheted a japán kultúrát
  • Tanulási, képzési lehetőségek
  • korrekt juttatási csomag,
  • kimagasló Cafetéria (éves br. 700.000 Ft-os keret)
  • 13. havi fizetés,
  • további  kb. 1 havi bérnek megfelelő éves bónusz májusonként, jó teljesítmény esetén,
  • utazási költségtérítés, autóval nettó 21 Ft/km.

Kapcsolattartó / Information

+36302813989