villamosmérnök - üzemi terület | dunaföldvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
dunaföldvár, tolna
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
29593 / 30912
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk többféle terméket előállító biofinomítót üzemeltet Magyarországon.  A biofinomító világszínvonalú termelési eljárásokat alkalmaz, és élen jár az új bio-alapú technológiák fejlesztésében is. Ez Európa legnagyobb egy telephelyen található etanolgyártó biofinomító üzeme, amely a termelési hatékonyságot illetően is a világ élmezőnyéhez tartozik.

Hozzájuk keresünk most egy tapasztalt, határozott kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

VILLAMOSMÉRNÖK - ÜZEMI TERÜLET

A munkakör célja:

A felelősségi körébe tartozó villamos berendezések alapállapotának fenntartása a maximális rendelkezésreállás érdekében, költséghatékony és biztonságos módon.

Feladatok részletesen:

  • Villamos energia rendszerek és hálózat KIF/KÖF/NAF hálózati feladatok kezelése, tervezése, kivitel felügyelete
  • Villamos karbantartási stratégia kidolgozása
  • Jogi megfelelés nyomonkövetése, kezelése, szükséges feltételek meghatározása
  • Tervezők szakmai támogatása
  • Karbantartási tervek elkészítése, egyeztetése tervezővel
  • Villamosipari munkák és hibaelhárítás helyszíni vezetése
  • Kapcsolattartás energia szolgáltatóval
  • Villamos hálózat integritás kezelése (csatlakozás, szolgáltatás minőség, módosítás)
  • Szolgáltató és beszállító partner lista meghatározása
  • Beruházás felé kapcsolattartás és szakmai támogatás
  • Együttműködés beruházással új területek rendszerbe integrálása során
  • Elektrikus karbantartók skill mátrix karbantartás, kompetencia fejlesztés szakmai irányítása

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Erősáramú villamosmérnöki diploma BSC
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Tapasztalatodnak megfelelő piacképes alapbért
  • Cafatériát
  • Bónuszt
  • Medicover-White csomagot
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Támogató szervezeti kultúrát

Egy olyan cégnél dolgozhatsz, amely a Top21 legnyereségesebb cégek között van, folyamatos fejlesztések várhaóak és új beruházások. Emellett komoly szakmai vezetők támogatják karrierutadat és egyéni fejlődésedet.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozíció felkeltette érdklődésed kérjük, jelentkezz a rendszerünkön keresztül. Ha még lenne kérdésed a jelentkezés előtt keress az alábbi elérhetőségen.

Zengő Dóra

dora.zengo@randstad.hu