villamos karbantartó | almásfüzitő

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
almásfüzitő, komárom-esztergom
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26344 / 26952
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Acél hordók gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég almásfüzítői üzemébe keresnek VILLAMOS KARBANTARTÓ kollégát 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • a termelés zavartalan, biztonságos, problémamentes működésének biztosítása
  • részvétel a tervszerű karbantartásokban
  • munkagépek hibáinak feltárása, javítása, jelentése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • elektronikai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • szakirányú tapasztalat (3-5év)
  • PLC vezérelt gépeken hibakereső tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Hordógyártással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk tapasztalattal rendelkező VILLAMOS KARBANTARTÓ munkatársat 3 műszakos munkarendbe.

Munkavégzés helye: Almásfüzítő.

Amiért érdemes jelentkezni:

  1. családias légkör
  2. hosszútávú munkalehetőség
  3. céges autóbuszjárat nincs, bejárást támogatás: bérlet 86%-a vagy autóval nettó 15 Ft/km
  4. juttatási csomag:
  • alapbér
  • műszakpótlékok (22:00-tól 50%)
  • cafetéria már belépéstől
  • 13. havi havi fizetés

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu