vezető minőségügyi mérnök | nagyigmánd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagyigmánd, komárom-esztergom
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
29062 / 30245
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Élelmiszeripari és egészségügyi műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk folyamatosan fejlődik, bővül. Hozzájuk keresünk új, people menedzsmentben jártas Vezető minőségügyi mérnök kollégát.

Milyen feladataid lesznek:

  • Minőségirányítási utasítások, bizonylatok készítése
  • Belső nem megfelelőség észlelése esetén javító intézkedés kezdeményezése
  • Szükséges tanúsítványok megszerzésében való aktív részvétel
  • Új termékek és folyamatok bevezetésében való aktív részvétel, szükség esetén vevői látogatások lebonyolítása, szerszám validációban való aktív részvétel
  • Külső-belső auditok előkészítése, lebonyolítása, javító intézkedések meghatározása
  • Minőségügyi osztály közvetlen irányítása személyügyi (szabadság, műszakbeosztás,stb.) és napi feladatok, esetleg eszkalációban kapcsolódó pontok alapján
  • Vevői- és beszállítói látogatások és auditok megszervezése, adatok riportálása az érintett osztályok és a management felé
  • Minőségügyi kérdések esetén az eszkalációs kérdésekbe való becsatlakozás, feladatok koordinálása, együttműködés az érintett workcell-el és társosztállyal
  • CAPEX és egyéb, minőségügyet érintő negyedéves és éves pénzügyi tervezés
  • Teljeskörű felelősség a minőségügyi KPI-ok tekintetében (selejt, DPPM, audit találatok):
    Selejtcsökkentésben való aktív részvétel, adatgyűjtés és szolgáltatás, akciók kidolgozásában való részvétel és azok nyomon követése
  • Minőségügyet érintő vevői hívásokban való részvétel
  • HACCP csapat vezetése, élelmiszeripari megbízott feladatainak ellátása

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Befejezett főiskolai /egyetemi diploma vagy minőségirányítási szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz
  • Szakmai tréningek
  • Nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.

További információ és jelentkezés:

Zengő Dóra

dora.zengo@randstad.hu