teszt csoportvezető | füzesgyarmat

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
füzesgyarmat, békés
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28126 / 29119
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy ipari automatizációval foglalkozó nemzetközi vállalcsoport, mely napjainkban már majdnem 14 000 munkavállalóval rendelkezik. Az intelligens automatizálási megoldások világszintű vezetőjeként, ügyfeleinek a robotcelláktól kezdve, egészen a teljesen automata berendezésekig mindent egy kézből kínál, olyan piacokon, mint az autógyártás, elektronikai ipar, fém- és műanyaggyártás, fogyasztási termékek, e-kereskedelem/kiskereskedelem és egészségügy.

Füzesgyarmati telephelyükre folyamatos fejlődésre nyitott, precíz és határozott vezető kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Teszt csoportvezető

Feladatok részletesen:

  • Felelős a vállalat által legyártott termékek teljes tesztelésének (kötés, Push Back modul, PE, funkció, klímakamra) folyamatáért
  • Technikusokból és szerelő kollégákból álló, több műszakban dolgozó 10 fős csapat vezetése, 2 telephelyen
  • Tesztrendszerek üzemképes állapotának biztosítása
  • A gyártási igényeknek megfelelően a szükséges teszteszközök (SW és HW) biztosítása saját csapat által vagy alvállalkozók bevonásával
  • Reklamációk feldolgozása, gyökérokelemzés, javító intézkedések implementálása
  • Folyamatos törekvés az üzembiztonság és a tesztmélység növelésére
  • Ticket rendszer üzemeltetése, a gyártás által jelzett problémák kezelése
  • Részvétel fejlesztési projektekben
  • Szoros együttműködés a tesztrendszer-fejlesztő csapattal, kapcsolattartás az anyavállalattal, valamint a kínai telephely támogatása
  • Részvétel az éves büdzsétervezésben

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos -, mechatronikai mérnöki, mérnök informatikus diploma)
  • 3-4 év hasonló gyártó területen szerzett tapasztalat, valamint 1-2 év vezetői, csoportvezetői tapasztalat
  • Erős középfokú angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • Projekt- és rendszerszemlélet, minőségközpontú gondolkodás
  • Magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. havi bér
  • Prémium
  • Rugalmas munkaidő Home Office lehetőséggel
  • Szakmai kihívások, továbbképzések, tréningek
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kollégát egy összetartó csapat, családias légkör várja, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy termelő cég folyamataiba.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni. Kérdés esetén közvetlenül hozzám forduljanak az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu