termelésvezető | nyíregyháza

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27523 / 28380
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalata, akinek fő fókuszában egyedi acélszerkezetek gyártása áll. A cég folyamatosan bővül és fejlődik, ezért keresünk számunkra egy tapasztalt Termelésvezető kollégát.

Az új Termelésvezető kolléga fő fókuszában egy olyan, jól megtervezett gyártási és termelési stratégiának és folyamatnak a megalkotása, bevezetése és megszilárdítása lesz a vállalaton belül, amely képes megoldást találni az egyedi gyártás valamilyen szintű sztenderdizálására és a folyamatos bővülés és párhuzamosan zajló projektek összehangolására.

További feladatokör részletesen:

  • A társaság által működtetett termelő üzemek közötti együttműködés biztosítása.
  • A gyártási terv megvalósulásának biztosítása.
  • Költséghatékony működés biztosítása.
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel.
  • Tervezi és figyelemmel kiséri az üzem kapacitását, terhelését és gyártási határidőket.
  • Koordinálja a gyártás előkészítés, beszerzés, logisztika, minőségellenőrzés és a termelés közti aktív tevékenységet.
  • Felügyeli és ellenőrzi az üzemvezető és a műszakvezetők munkáját.
  • Tevékenyen részt vesz a technológiai eljárások és munkafogások kidolgozásában, a technológiai fegyelem betartatásában, az üzemekben folyó termelő tevékenységek dokumentálásában.
  • Ellenőrzi a gépek, berendezések rendeltetésszerű használatát, karbantartását.
  • A minőségbiztosítási területtel és a projektvezetőkkel szorosan együttműködve irányítja és ellenőrzi a minőségi munkavégzést.
  • Irányítja és ellenőrzi a gyártás közben esetlegesen keletkezett nem megfelelő termék kijavítását.
  • Kezdeményezi a termék, a folyamat és a minőségügyi rendszer nem megfelelőségének megelőzését.
  • Felfedi, feljegyzi, jelenti a termékkel, folyamattal, minőségügyi rendszerrel kapcsolatos problémát.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Műszaki végzettségel (gépészmérnök),
  • Vezetési tapasztalattal (min. 50 fő irányításában),
  • Min. 5-6 év hasonló területen és technológiában szerzett tapasztalattal (hegesztett acélszerkezet gyártás előny),
  • Hegesztő mérnök képesítés előnyt jelenthet,
  • Angol vagy Német nyelv tárgyalóképes ismeretével,
  • Jó szervezőkészséggel, gyors alkalmazkodóképességgel,
  • Stressztűrő képességgel,
  • Stratégiai szemlélet móddal,
  • Folyamatszerveő ismeretekkel.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • kihívást jelentő munkakör
  • önálló döntéshozatali lehetőség
  • stratégiai pozíció
  • gépjármű magán használatra
  • versenyképes fizetési csomag

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu