termelési vezető | túrkeve

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
túrkeve, jász-nagykun-szolnok
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28791 / 29913
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari és szállítóipari alkatrészgyártója. Magyarországon 11 éve működő vállalkozásnak mára már hét telephelye van.

Üzleti portfóliója a termékek széles körét öleli fel: vezetőfülkék, lökhárítóborítások, visszapillantó tükrök, világító rendszerek, megmunkált és zsugorított fém alkatrészeket, vágószerszámokat, fém bevonatokat és fröccsöntő szerszámokat is gyárt, valamint teljes körű informatikai szolgáltatásokat (IT) és tervező mérnöki szolgáltatásokat is nyújt különféle ipari szegmensek részére.

A termelési vezető irányítja a teljes fröccsöntő üzemet érintő tevékenységeket.

Fő feladatai:

  • A hatékony termelés biztosítása
  • A vevők által elvárt szállítási pontosság és szolgáltatás biztosítása
  • Termelési prioritások meghatározása
  • Gyártási, termelési folyamatok fejlesztése
  • A fröccsöntő üzemmel kapcsolatos költségek tervezése, követése, szabályozása
  • A fröccsöntő üzem munkaerő szükségletének meghatározása, tervezése
  • Munkavállalók folyamatos fejlesztése, értékelése
  • Munkafolyamatok folyamatos felülvizsgálata
  • Javaslatot tesz az ügyvezetés felé az általa irányított terület célrendszerére, annak eredményeit folyamatosan ellenőrzi és eltérés esetén intézkedik a szükséges korrekciós intézkedések kidolgozására, bevezetésére
  • Kiértékeli, elemzi az általa irányított területen előforduló hiányosságokat, hibákat, azok ismételt előfordulásának elkerülésére intézkedéseket hoz
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása és betartatása
  • A felettes a munkaköri leírásban meghatározott feladatokon túlmenően jogosult a munka jellegéhez kapcsolódó egyéb, - hatályos jogszabállyal nem ellenkező - feladatok kiadására, amelyeket a munkakör betöltőjének el kell végeznie

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik egyetemi/főiskolai diplomával vagy műszaki végzettséggel
  • magabiztosan beszél angolul vagy németül
  • rendelkezik felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Excel kiemelten fontos)
  • rendelkezik fröccsöntési területen szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk / Offer

  • cafeteria
  • év végi prémium
  • bejárási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter- eszter.csigo-tolnai@randstad.hu"