szervizmérnök-szerviztechnikus | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27083 / 27880
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértőjeként innovatív és kapcsolt technológiákat fejlesztenek a biztonság és a megbízhatóság érdekében.

Részükre keresünk 4 fő kollégát keres juniortól a senior szintig bezárólag.

Új év új lehetőségek!

Munkakör célja: Szerviz munkák megvalósítása költségkereten belül, magas műszaki színvonalon, határidőre, az érvényes terveknek és előírásoknak megfelelően, az aktuális munkavédelmi szabályok betartásával.

Szerviz értékesítők munkájának támogatása magas szintű szakmai háttér biztosításával.

Feladatok:

  • Kis és középfeszültségű villamos hálózatokon, berendezéseken szerviz munkák végrehajtása (javítás, üzembehelyezés, mérések, karbantartások, diagnosztikák, szerelésvezetés, üzemzavar elhárítás, szakvélemények készítése) és azok dokumentálása
  • A napi munkavégzéshez szükséges digitális eszközök használata
  • Kivitelezések irányítása a megfelelő műszaki színvonalon és határidők betartásával
  • A rábízott szerszámok, mérő és diagnosztikai eszközök nagy gondossággal történő kezelése, használata
  • Munkákra külső vállalkozók bevonása esetén az alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése

Elvárások / Requirements

  • Erősáramú villamosmérnöki VAGY technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat senior szintig
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, felvértezve releváns gyakornoki tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Előny az angol nyelvtudás, de nem feltétel

Amit kínálunk / Offer

Rugalmas és kulturált munkakörnyezet

Versenyképes jövedelmet és juttatási csomag, mellé éves prémium

Minden munkavégzéshez szükséges eszközt megkapsz, céges autót is beleértve

Folyamatos szakmai képzést, fejlődési lehetőséget kínál a vállalat

Végül, de nem utolsó sorban egy szuper csapat lesz melletted egész nap :)

Kapcsolattartó / Information

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu