solid edge pre-sales mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26603 / 27310
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk 1992. óta van jelen a hazai CAD/CAM/PLM piacon, és olyan fontos iparágak meghatározó beszállítójává vált az elmúlt csaknem két évtized során, mint például az autó- és járműipar, a fogyasztási cikkek ipara, a gépgyártás, a logisztika, a szerszámtervezés és gyártás, az olaj- és gázipar, valamint ezek beszállítói. Csapatukba keresünk Solid Edge Pre-sales mérnök kollégát.

Technikai bemutatók/prezentációk előkészítése és megtartása

Tanfolyamok/konzultációk előkészítése, szervezése és megtartása

Szakmai dokumentációk és cikkek írása

Solid Edge ügyfelek mérnöki támogatása

Ügyféligények felmérése-elemzése-megoldási javaslat

Elvárások / Requirements

Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség

3D CAD szoftver ismeret

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Magabiztos IT ismeretek

Felsőfokú gépészmérnöki végzettség

Minimum 3 év releváns munkatapasztalat

Gyors analitikus gondolkodásmód, és önálló megoldásorientált munkavégzés

Kiváló kapcsolatépítési készség

Jó problémafelismerés és megoldóképesség

B kategóriás jogosítvány

Önképzésre való nyitottság

ELŐNYÖK:

Solid Edge ismeret

Sales kompetenciák

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes fizetés

Folyamatos szakmai fejlődés

Változatos munkakör

Kiváló munkakörnyezet

Nagyfokú önállóság

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi noemi.barta@randstad.hu