quality engineer | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
30874 / 32511
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél egy innovatív magyar vállalatnál dolgozni? Van minőségbiztosítási tapasztalatod és stabilan beszélsz angolul? Egy speciális sporteszköz gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó cég minőségügyi mérnök kollegát keres a nemzetközi operációval rendelkező cégébe biatorbágyi lokációval.

Quality mérnökként a biatorbágyi gyártó részlegen a feladata lesz a belső, gyártási reklamációk kezelése, kivizsgálása és elemzése; a beszállítói auditok tervezése, végrehajtása, utókövetése, valamint a beszállítói fejlesztésben való részvétel. További feladata a minőségügyi dokumentáció kidolgozásában való részvétel. Motivált kollégákkal dolgozhatsz együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz.

Feladatok:

  • Bejövőáru ellenőrzési folyamatok koordinálása, kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
  • Nem megfelelő anyagkezelési folyamat felügyelete
  • Minőség ellenőri csapat Quality mérnöki támogatása
  • Reklamációk kivizsgálása és dokumentálása, nyomonkövetése a teljes megoldásig
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése, felülvizsgálata, módosítása
  • Együttműködés a különböző részlegekkel (mérnökség, termelés, beszerzés, raktár, pénzügy)
  • A gyáregység több részlegét érintő projektek esetén a megfelelő információáramlás biztosítása
  • Partnerekkel és beszállítókkal történő egyeztetéseken való részvétel
  • Próbagyártások és mintagyártásokon való részvétel
  • A gyártás támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Változáskezelési folyamatokban (EC) részvétel
  • Minőségügyi területhez kapcsolódó oktatások a szervezeten belül
  • Rendszeres riportok és elemzések készítése

Elvárások / Requirements

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat quality engineer-ként műszaki területen
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Önállóság, hatékonyság, gyorsaság
  • Jó kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Folyamatszemlélet, Lean gondolkodásmód
  • Következetesség és stressztűrő képesség
  • Közvetlenség, kreativitás és nyitottság a fejlesztések felé
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Nemzetközi gyártó környezetben quality területen szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 szabvány ismerete
  • Belső auditor tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű juttatási csomag: egészségbiztosítás, ingyenes sportolási lehetőségek, éves bónusz
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Stabil vállalati háttér, dinamikus fejlődés
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Wilde Zsófia, zsofia.wilde@randstad.hu