projektmérnök | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
29323 / 30556
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnéd támogatni megszerzett tudásoddal a jövőt? Érdekel a fejlesztés, az innovatív automatizálás, a szenzorgyártás, és szívesen dolgoznál egy elhivatott csapatban, amely munkájával magas minőséget képvisel?

Ha a válaszod igen, jelentkezz veszprémi székhelyű megbízónkhoz PROJEKTMÉRNÖK pozícióba.

nemzetközi termékfejlesztési projektekben való részvétel

új termékfejlesztési projektekben a termékek korszerű gyártásának biztosítása

projekthez köthető beruházások előkészítése, kivitelezése

dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése

sorozatgyártási területen pilot gyártások koordinálása

társterületekkel való együttműködés (minőségügy, termeléstervezés, termelés, széria

mérnökség)

új termékek bevezetése a szériagyártásba (átadás-átvétel)

a mintagyártásokhoz alkalmazott vállalati szoftver kezelése

Elvárások / Requirements

Felsőfokú műszaki végzettség

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

kommunikációképes angol nyelvtudás

jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség

megbízható, önálló munkavégzés

rendszer szintű gondolkozás

terhelhetőség, jó kommunikációs képesség

műszaki szemléletmód

Előnyt jelent:

hasonló területen szerzett tapasztalat

német nyelvtudás

SAP ismeretek

Amit kínálunk / Offer

home office lehetőség, rugalmas munkaidő

versenyképes fizetés és juttatási csomag

munkába járási támogatás

kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)

szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Gurály Zsófia

zsofia.guraly@randstad.hu