project safety engineer | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
29255 / 30499
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Elektromos autók akkumulátorának gyártásával foglalkozó világszinten ismert partnerünkhöz várjuk jelentkezésed Gödre

''Project safety engineer"

pozícióba, ha a jövő technológiáján szeretnél dolgozni és vonzó számodra az is, ha mindig tudsz újat tanulni!

A beruházás megfelelő kivitelezésének ellenőrzése, hatósági engedélyezések elősegítése
Riportok és statisztikák készítése
Építkezéssel kapcsolatos helyszíni ellenőrzések lebonyolítása
Nem-megfelelőség esetén javaslattétel
Munka-, tűz-, és környezetvédelmi szabályok és eljárások betartása és betartatása
A munkaterületén alkalmazott minőségirányítási rendszer által támasztott követelmények felügyelete

Elvárások / Requirements

Szükséges végzettség:
Felsőfokú végzettség (villamos-, gépész- vagy építőmérnök, munkavédelmi szakmérnök)
Középfokú tűz- és munkavédelmi végzettség

Tapasztalat:
Projektmérnöki vagy EHS területen szerzett minimum 2-4 év
Tűzvédelmi ismeretek(építési szempontból)

MS Office magabiztos használata
Aktív, középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz + béren kívüli juttatás)
vállalati busz / bejárás támogatása
modern munkakörnyezet
hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
folyamatos fejlődési lehetőség (tréningek, képzések) nemzetközi környezetben
meleg étkeztetés helyben

Kapcsolattartó / Information

Juttasd el hozzám angol nyelvű pályázatod a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, de ha kérdéseid lennének, keress bátran emailben előtte:

Iglai Bettina

bettina.iglai@randstad.hu