production manager | szolnok

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
szolnok, jász-nagykun-szolnok
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26521 / 27209
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy nemzetközi nagyvállalat, aki egyedi termékek gyártásával foglalkozik (leginkább mindennapi használatú nemesfém ékszerek és kiegészítők). A cég épp egy új európai gyártóegység létesítésének kapujában áll, melyet Szolnokon szeretnének felépíteni.

Ennek a gyártóegységnek keressük első emberét a Production Manager személyében.

A pozíció fő fókuszában a gyártóegység beindítása lesz, első körben csak egy pár fős csapattal.

A feladatok részletesen:

  • Teljes felelősség a gyártást és munkavállalókat illetően a következő szempontokból: toborzás és kiválasztás, betanítás, fejlesztés és megtartás.
  • A munkavállalók közvetlen vezetése.
  • Célok és tervek meghatározása, ezek mérési technikáinak kidolgozása, eredmények értékelése és fejlesztendő területek javítása.
  • Munkafolyamotok felépítése és fejlesztése.
  • Rendezett és tiszta munkatér fenntartatása.
  • Rendkívüli projektek és igények számára egyedi folyamatok kidolgozása.
  • Kapcsolattartás más divíziókkal.
  • Teljes vezetői és ellenőrzési felelősség a beérkező anyagok, alapanyagok és eszközök felett.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • műszaki felsőfokú végzetttséggel ,
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalattal komplex gyártási folyamatok irányításában,
  • legalább 3-5 év szakmai gyártó szektorban szerzett tapasztalattal,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással (szóban és írásban),
  • Tervezési, finanszírozási és vezetői tapasztalatokkal,
  • LEAN ismeretekkel.

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • egyedülálló tapasztalatszerzési és karrierépítési lehetőség
  • nemzetközi környezet
  • versenyképes fizetés
  • összetett és kihívásokkal teli munkakör.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu