production manager | hatvan

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
hatvan, heves
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28656 / 29762
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, egy nemzetközi hátterű, Kelet-Pest megyei közepes méretű gyártócég számára keresünk Termelésvezető kollégát.

Az új Production Manager kolléga fő fókuszában a termelés irányítása és a termelési folyamatok optimalizálása, újragondolása lesz.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatkörröl szóban adunk részletesebb felvilágosítást.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik :

  • mérnöki végzettséggel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • legalább 5 év termelés irányítási tapasztalat (min. 50 fő)
  • LEAN, 5S, stb. ismeretekkel
  • jó kommunikációs készséggel
  • strukturált, analitikus szemléletmóddal
  • csapatmunkára való nyitottsággal
  • folyamatos fejlődési és fejlesztési motivációval.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partner kínál:

  • vezetői juttatási csomag (személyautó és éves bónusz)
  • kihívást jelentő feladatok
  • nemzetközi háttér és támogatás
  • fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu