platform development engineer | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28936 / 30101
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnercégünk Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi központtal és egy mesterséges intelligencia fejlesztési központtal van jelen és több mint 8 ezer munkavállalót foglalkoztat hazánkban. Több mint 150 éve van jelen a piacon és a széleskörű szaktudás mellett a siker kulcsa a munkavállalókban rejlik. Itt megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában vagy! A nemzetközi csapat közel 60 ország több mint 243 000 munkavállalóját foglalja magában. Éld át a kreativitás szabadságát és legyél te is ennek a nemzetközi csapatnak a tagja!

Fő feladatok:

  • A sebesség érzékelő platform fejlesztői csoportjának támogatása villamosmérnöki és elektromágneses megfelelősséghez (EMC) köthető feladatokkal úgymint, teszteléshez alkalmazott mintadarabok előkészítése, teszttervek készítése, vevői egyeztetések, valamint a teszt riportok elkészítése és prezentálása
  • Aktív részvétel a telephelyi EMC labor mérőrendszereinek kialakításához és fejlesztéséhez
  • Specifikus EMC tesztek előkészítése és végrehajtása
  • Külső szolgáltató laborban végzett tesztek koordinálásának támogatása
  • Sebesség érzékelő funkcionális tesztelésének előkészítése és végrehajtása
  • A termék megfelelőségének biztosítása, belső és vevői követelmények kezelése
  • Tesztek módszertani fejlesztési javaslatainak kidolgozása és megvalósítása

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik felsőfokú szakmai végzettséggel (villamosmérnök, mechatronikai mérnök )
  • tárgyalóképes szinten használja az angolt
  • rendelkezik EMC-vel kapcsolatos tudással vagy ismeretekkel
  • jól tud szervezni és koordinálni
  • hajlandó utazni (Európán belül kb. négyszer rövid tartózkodás idejére)

Amit kínálunk / Offer

  • Személyre szabott fejlesztési és képzési programok kifejezetten az EMC és az ESD területén
  • Jutalmazzuk a jó és fejlesztő ötleteket
  • A helyszínen biztosítjuk az üzemorvost valamint egészségügyi szűrővizsgálatokkal segítjük a dolgozókat

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter- eszter.csigo-tolnai@randstad.hu"