pénzügyi igazgató | baja

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
baja, bács-kiskun
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28432 / 29492
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagy múltú, dinamikusan fejlődő vállalatunk zavartalan működését biztosító pénzügyi-, számviteli-, és IT csapatainak élére, a kollégák koordinálására és egységes szakmai elvek meghatározására vezetőt keresünk.

Feladatok:

  • A számviteli politika kialakítása; a pénzügyi- és számviteli rendszer működtetése és fejlesztése;
  • Részvétel az éves beszámoló készítésében, majd az éves beszámoló közzététele;
  • A pénzeszközök hatékony felhasználásának monitorozása és ellenőrzése;
  • Időszaki pénzügyi tervek, adatszolgáltatások (pénzügyi jelentés, cash-flow, vevő-, és szállító kimutatás) ellenőrzése és prezentálása az anyavállalat részére;
  • A könyvelési, adózási és a pénzügyi feladatok felügyelete, ellenőrzése, a könyvvizsgálat felügyelete;
  • Kintlévőségek kezelésének kontrollja;
  • Kapcsolattartás a bankokkal, a hatóságokkal, önkormányzatokkal, részvétel az adóhatósági ellenőrzésekben;
  • Hitelekkel, hitelezésekkel kapcsolatos ügyek irányítása;
  • Kontrolling folyamatok kialakítása és ellátása, felügyelete;
  • Gyártási projektek gazdasági számítása, termékek önköltségkalkulációs folyamatainak fejlesztése, működtetése (elő, utókalkuláció, elemzés és értékelés);
  • Ad hoc elemzések, pénzügyi prezentációk készítése, a vállalat képviselete;
  • Informatikai szervezet munkájának irányítása, ellenőrzése.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • felsőfokú szakmai végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • jogszabályok naprakész ismerete,
  • legalább 5 éves pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat (könyvelés és kontrolling fókusszal),
  • kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat és csapatorientált gondolkodásmód,
  • jó szervező-, vezető- és problémamegoldó készség,
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek,
  • vezetői attitűd: döntésképesség, pontosság, kreativitás, proaktivitás, felelősségvállalás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • FMCG vállalatnál szerzett tapasztalat előny,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői minősítés előny.

Amit kínálunk / Offer

Pénzügyi igazgatót keresünk bajai FMCG gyártó cégünk csapatába vonzó juttatási csomag ellenében.

Kapcsolattartó / Information

Dudás Réka

reka.dudas@randstad.hu