pályakezdő - minőségbiztosítási technikus | szentlőrinckáta

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
szentlőrinckáta, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28217 / 29227
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy svéd tulajdonban levő multinacionális vállalat és haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereik főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezik.

Magyarországi telephelyükre keresünk lelkes pályakezdő fiatalokat, akik szeretnének beletanulni a minőségbiztosítási terület fortélyaiba és hosszútávon fejlődni az alábbi pozícióban:

Minőségbiztosítási technikus

Eddig érdekesen hangzik? Olvass tovább!

Betanulást követően az alábbi változatos feladataid lesznek majd:

  • Mérnöki változások a gyártósoron való bevezetésének támogatása
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • Első darab ellenőrzési folyamat napi felülvizsgálata
  • Napi termékauditok / kimenőáru ellenőrzés elvégzése, dokumentálása
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • Nem-megfelelőség esetén a javító intézkedések meghozatalában és azok bevezetésében, felülvizsgálatában való aktív részvétel
  • Napi gyártósori selejtek felülvizsgálata, könyvelése

Elvárások / Requirements

Elvárások, melyeknek meg kell felelned:

  • Érettségi megléte
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nyitott, lelkes, tanulni vágyó személyiség
  • Műszaki érdeklődés
  • Számolási, mérési készség

Előny:

  • Mérőeszközök használatában jártasság
  • Minőségirányítási rendszer ismerete
  • 1-2 év összeszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Mi jár a munkádért cserébe:

  • Piacképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • Havi bónusz lehetőség
  • Szervezett munkába járás biztosítása
  • Éves bérfejlesztési lehetőség
  • Műszaki fejlődési lehetőség
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kollégánk egy fiatalos, gyakorlatias minőségbiztosítási csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását fejleszteni, beleláthat egy autóipari termelő cég folyamataiba. Erősségük a csapatmunka; a vidám, kellemes munkakörnyezet és a svéd vállalati kultúra.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, akkor a pályázatod a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni. Kizárólagosan keresünk a pozícióra, így kérdés esetén közvetlenül hozzám tudsz fordulni az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu