műszaki rajzoló, szerkesztő (gépészeti műszaki támogató technikus) | cegléd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
cegléd, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26643 / 27365
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk széleskörű mérnöki szolgáltatást nyújt technológiai csőszerelés, valamint vegyipari berendezésgyártás területén. Ceglédi lokációban keresünk műszaki rajzoló, szerkesztő kollégát egy határozott idejű projekt munkára, azonnali kezdéssel.

A pozícióval járó feladatok:

kivitelezési munkálatok helyszíni műszaki támogatása

változások nyomonkövetése, rögzítése

kiviteli dokumentációk ellenőrzése, rögzítése

rendszeres írásos riportok készítése (ütemterv, anyagfelhasználás, változások stb.)

A pozíció támogató jellegű, a munkavégzés terepen történik Cegléden.

Elvárások / Requirements

közép vagy felsőfokú műszaki végzettség;

gépészeti területen szerzett tapasztalat (preferáltan csőszerelés, hegesztés, vegyipari gépek);

MS Office ismeretek

( előny az alábbi szoftverek ismerete: Inventor, AutoCAD, Plant 3D, NavisWorks, BIM 360, Planrada );

angol vagy német nyelvtudás szükséges szóban, és írásban;

nagyobb ipari építkezéseken szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

motiváló bércsomag

lakhatási támogatás ( szállást tudunk biztosítani)

szakmai kihívások

önállóság

Kapcsolattartó / Information

Kapcsolattartó: Déri Piroska

piroska.deri@randstad.hu