műanyag fröccsöntő mérnök | mór

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
mór, fejér
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
30896 / 32498
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy nemzetközi hátterű céghez, az autóipar vezető beszállítójához keresünk Műanyag fröccsöntő mérnök pozícióra egy tapasztalt szakembert móri lokációval. A cég elektronikus alkatrészek gyártásával foglalkozik, és hosszútávú, stabil lehetőséget biztosít a munkavállalói számára.

Feladatok:

  • A munkaköréhez tartozó terület (műanyag fröccsöntés – Elektronikai divízió) szakmai támogatása, folyamatközi problémák kivizsgálása, ellenintézkedések eszközölése
  • Folyamatsztenderdek, beállítási dokumentumok készítése, felügyelete és frissítése
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása (termelékenység javítás, selejtcsökkentés) megvalósítása és igazolása
  • Az új termékek bevezetéséért felelős szervezet (iparosító mérnökség) támogatása
  • A munkakörhöz tartozó jelentések készítése és bemutatása a felettesnek

Elvárások / Requirements

  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntés területen
  • Felsőfokú mérnöki végzettség

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil vállalati háttér, nemzetközi cég
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag: cafetéria, önkéntesnyugdíjpénztár, ingyenes sportolási lehetőségek
  • Bejárás támogatása
  • Albérlet támogatása

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Wilde Zsófia, zsofia.wilde@randstad.hu