minőségügyi vezető | nemesvámos

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nemesvámos, veszprém
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
30890 / 32572
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk a repülőgépipar és az autóipar számára biztosít innovatív megoldásokat, kötőelemeket, csavarokat és különböző alkatrészeket. A Nemesvámosi telephelyükre várjuk a leendő minőségügyi vezető jelentkezését.

A minőségügyi vezető feladatai részét fogják képezni:

  •  a vállalat minőségirányítási rendszerének, környezetközpontú és munkavédelmi (munkaegészségügyi és munkabiztonsági) rendszerének részét képező kézikönyv  kidolgozásában, periodikus felülvizsgálatában és folyamatos fejlesztésében való részvétel
  • a minőségügyi szabványok gyártási környezetben történő megfelelő alkalmazása
  • a minőségügyi munkához kapcsolódó jelentések szakmai kontrollja
  • minőségügyi projektek koordinálása
  • a minőségre vonatkozó gyártási adatok gyűjtése, összegzése, kapcsolódó jelentések szakmai kontrollja
  • közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, a vevők képviselőivel
  • vevői elégedettség növelése, megfelelő vevői kapcsolat fejlesztése
  • A vevői reklamációk elemzése, minőség képességet javító hibaprogramok beindítása a piacképesség és a vevői elégedettség megtartása érdekében
  • termelési egység felkészítése auditokon való megfeleléshez
  • Kommunikáció biztosítása azon célból, hogy a vállalat dolgozóinak a minőséggel és a minőségbiztosítással kapcsolatos tudata a minőségpolitika szerint formálódjon, fejlődjön, megismerjék a vevők elvárásait, azok fontosságát
  • Biztosítja a vállalat anyagvizsgáló laboratóriumának a többi szervezeti egységtől való független működését
  • Az Oracle termelésirányítási rendszerben a minőségirányítási szervezetre szabott feladatok, az adatbevitel koordinálása és felügyelete.
  • Együttműködik a beszerzéssel a termékhez kapcsolódó szállítók kiválasztásában, minősítésében, értékelésében
  • a minőségügyi csapat (rendszermérnök, gyártástámogató mérnökök, minőségügyi csoportvezető és -technikusok) koordinálása, szakmai vezetése

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Felsőfokú műszaki, vagy minőségirányítási végzettség
  • Gyártóterületen szerzett több éves minőségügyi, műszaki tapasztalat ( megmunkáló üzemben, forgácsolási területen szerzett tapasztalat előny )
  • vezetési, irányítási és szervezési tapasztalatok és készségek
  • ISO 9001 követelmények ismerete
  • Auditori ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kockázat kezelési technikák és korszerű minőségtervezési eszközök ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • 13. havi bónusz
  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségügyi ellátás
  • Albérlet támogatás
  • Modern, innovatív munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés:

Hajdú Krisztián

krisztian.hajdu@randstad.hu