minőségügyi mérnök | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26317 / 26857
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Az elektromos autók részére akkumulátorok gyártásával foglalkozó piacvezető partnerünk részére keresünk Minőségügyi mérnök kollégát Gödre.

Pályakezdő jelentkezését is várom.

 Az IATF 16949 és a SAMSUNG SDI szabványok szerinti minőségirányítási rendszer fenntartása és javítása

A változások rendszerszinten történő kezelése

Hibaelemzés és problémamegoldás a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása során

Minőségi támogatást nyújtása a gyártási folyamatokhoz illetve a különféle projektekhez

Elvárások / Requirements

MSc / BSc mérnöki diploma vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett tapasztalattal

ISO 9001 szabvány ismerete

Különféle minőségi módszerek ismerete

Jó kommunikációs és szervezési készség, határozott és rugalmas személyiség

Az angol nyelv minimum középfokú szintű ismerete

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

Belső auditori tapasztalat

Legalább 3 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat, illetve termelőüzemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem

Béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok

Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

Modern munkakörnyezet

Bejárás támogatása / ingyenes vállalati járatok

Kapcsolattartó / Information

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu