minőségellenőr - gyártásközi | szentlőrinckáta

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
szentlőrinckáta, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27814 / 28746
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy svéd tulajdonban levő multinacionális vállalat és haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereik főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezik.

Magyarországi telephelyükre folyamatos fejlődésre nyitott, precíz és határozott kollégát keresünk Minőségellenőr pozícióba.

Feladatok részletesen:

  • Mérnöki változások a gyártósoron való bevezetésének támogatása
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • Első darab ellenőrzési folyamat napi felülvizsgálata
  • Napi termékauditok / kimenőáru ellenőrzés elvégzése, dokumentálása
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • Nem-megfelelőség esetén a javító intézkedések meghozatalában és azok bevezetésében, felülvizsgálatában való aktív részvétel
  • Napi gyártósori selejtek felülvizsgálata, könyvelése
  • Quality-t érintő oktatások megtartása a dolgozóknak

Elvárások / Requirements

Elvárások az új munkatárssal szemben:

  • Min. alapfokú műszaki végzettség (Műszerész végzettség előnyben)
  • 1-2 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Határozott fellépés és jó problémamegoldó készség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Nyitottság új mérési módszerek megismerésére
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • 1-2 év összeszerelési, fémmegmunkálási területen szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök használatában jártasság
  • Minőségirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • Havi bónusz lehetőség
  • Szervezett munkába járás biztosítása
  • Éves bérfejlesztési lehetőség
  • Műszaki fejlődési lehetőség
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kollégánk egy fiatalos, gyakorlatias minőségirányítási csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari termelő cég folyamataiba. Erősségük a csapatmunka; a vidám, kellemes munkakörnyezet és a svéd vállalati kultúra.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni. Kizárólagosan keresünk a pozícióra, így kérdés esetén közvetlenül hozzám forduljanak az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu