medical quality manager | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26067 / 26527
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi elektronikai gyártásra szakosodott partnerünknél az utóbbi időszakban kiemelt hansúlyt kapott az orvosi eszközök gyártása, így a cég létrehozott egy új Quality Manager pozíciót a terület vezetésére. Erre a feladatra keresünk most tapasztalat minőségügyi vezető kollégát.

A pozíció fő fókuszában az orvostechnikai elektronikai eszközök gyártásának biztosítása lesz, természetesen minőségügyi szemptok alapján.

Feladatok részletesen:

  • A Corporate szintű és belső minőségügyi irányvonalak, mutatók megismerése és ezek alkalmazása.
  • A Vevő minőségügyi követelményeinek maximális megismerése, azok bevezetése, betartása, betartatása, valamint fenntartása és fejlesztése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a Vevővel, igyekszik jó kapcsolatot kialakítani és fenntartani.
  • A külső és belső minőségügyi környezetre vonatkozó információk megosztása közvetlen kollegáival és a társosztályokkal.
  • Teljes körű szakértői iránymutatás a minőségügy területén a Medical Workcell(ek) számára.
  • Gondoskodik a külső és belső követelmények betartásáról és betartatásáról, felkészülést biztosít a belső és külső auditokra.
  • Felügyeli a speciális jellemzők kiválasztását a kapacitáselemzést, a logisztikai információt , a vevői mérőszámokat és a vevői portált.
  • Felügyeli a Medical Workcell(ek) specifikus szabványkövetelményeinek betartását, változásit, felkészül és levezényli a külső folyamat- és rendszerauditokat.
  • Felkészül és levezényli a Vevői auditokat.
  • Felügyelteti a külső audit eltérésekre hozott intézkedések hatékony bevezetését és azok időben történő lezárását, valamint ennek kikommunikálását.
  • Megfelelő fórumot biztosít a javító és fejlesztő tevékenységek, ötletek megvalósítására, segíti a hatékony információáramlást.
  • Az Medical Minőségbiztosítási Mérnökség vezetése (kb. 30-50 fő)
  • A teljesítménymutatók felülvizsgálata és folyamatos fejlesztése
  • Hatékonyan felkészül az informális, négyszemközti éves teljesítményértékelésre, valamint el is végzi azokat
  • Egyéni és csoportos fejlődési tervek elkészítése
  • Egyéni coaching biztosítása
  • A vezetői döntéshozatal számára konstruktív inputok biztosítása
  • A „Quality first” vállalati kultúrájának elősegítése
  • A Site Quality Manager minőségfejlesztési projektjeinek támogatása a megfelelő rendszer biztosítása révén.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat Medical minőségbiztosítás területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Minimum 50 fős Quality szervezet irányításában szerzett 5 éves vezetői tapasztalat
  • Termékbiztonsági megbízott tréning (PSB)
  • FDA, GMP, GDP, FDA ismerete
  • ISO 13485 szabvány ismerete

Előnyt jelentő képességek, tapasztalatok:

  • Elektronikai gyártásban vagy összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA kézikönyvek ismerete
  • Bevezetés a minőségbiztosítás osztály működésébe
  • Vevői követelmények ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • Céges autót biztosít a cég, valamint üzemanyag költségtérítést is.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, pályázatát elküldheti a "jelentkezem/apply" gombbal vagy e-mailben a beata.partai@randstad.hu és a tamas.imre@randstad.hu e-mail címekre.