levél küldés ismerősnek

környezetvédelmi tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27430 / 28292
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyar tulajdonú, budapesti székhellyel rendelkező környezetvédelmi, valamint munka- és tűzvédelmi tanácsadói tevékenységet folytató Megbízónk részére keresünk Környezetvédelmi tanácsadót budapesti lokációval országos munkavégzésre.

Megbízónk környezetvédelmi, valamint munka- és tűzvédelmi szakértői feladatok terén az elmúlt években számos, különböző méretű és profillal rendelkező magyar és nemzetközi vállalat számára biztosított alapos, megbízható és versenyképes szolgáltatást.

a szerződéses partnereknél környezetvédelmi operatív és tanácsadói feladatok ellátása

környezetvédelmi bejárások, szemlék megtartása, azokról jegyzőkönyvek készítése

oktatások megtartása

környezetvédelmi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások és riportok teljesítése

környezetvédelmi ügyvitelben a partnerek támogatása, kapcsolattartás a hatóságokkal

környezetvédelmi mérések megszervezése

levegővédelmi, hulladékgazdálkodási engedélyezések lebonyolítása, engedélyezési dokumentációk összeállítása

Elvárások / Requirements

egyetemi szintű környezetvédelmi / vegyészmérnöki végzettség

termelő / tanácsadó vállalatnál / közigazgatásban szerzett 1-3 éves releváns (levegő/víz/hulladék területen, adatszolgáltatásban szerzett) munkatapasztalat

aktív, minimum középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)

B kategóriás jogosítvány

rugalmasság, gyakorlatias gondolkodásmód, szakmai elkötelezettség

környezetvédelmi jogszabályi ismeretek

Előnyt jelentenek:

ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, OHSAS 18001 szabványok szerinti irányítási

rendszerek ismerete, kiépítésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

inspiráló munkakörülmények

komoly szakmai kihívások, fejlődési és előrelépési lehetőség

fiatalos, családias, támogató csapat

hosszútávú karrierlehetőség

versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Juhász Bianka

bianka.juhasz@randstad.hu