junior facility engineer | tatabánya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tatabánya, komárom-esztergom
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27584 / 28478
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Munkája során folyamatos kihívásra vágyik? Fejlődési lehetőséget keres?

Dinamikusan fejlődő cég saját állományába keresünk csapatuk bővítése céljából JUNIOR FACILITY ENGINEER munkatársat.

Partnerünk az egyik legrégebbi és legnagyobb autóipari beszállító vállalatának számít, elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkoznak.

A csapat új tagjaként széleskörű mérnöki feladatok várnak (mérnöki szoftver és berendezés működtetésével):

  • a gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk kezelése, elkészítése, napra kész tartása (fűtési/hűtési rendszerek AHU; process folyadékhűtő rendszer; épületvillamosság; tűzbiztonsági jelzőrendszerek),
  • vegyi technológiai berendezések, létesítmények, berendezések alkatrészeinek vagy rendszereinek tervezése, karbantartása, bevezetése vagy fejlesztése,
  • kiszolgáló épületek és irodahelyiségek infrastruktúrájának optimális működtetése (gáz, víz, villany, légkondicionáló, sűrített levegő).

Elvárások / Requirements

Az állás betöltéséhez az alábbi elvárásoknak kell megfelelni:

  • épületgépész mérnök vagy gépészmérnök alapdiploma,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • 1-2 év tapasztalat a mechanikai berendezések, ipari létesítmények fenntartása, üzemeltetése és a csővezeték-gyártási rendszer területén.

Előnyt jelent a jelentkezés során:

  • csővezeték, szivattyú, légkezelők, folyadékhűtő, 12t gázkazánok, automatizált berendezésel ismerete,
  • tapasztalat épületfelügyeleti rendszer, vízkezelő rendszer, súrolórendszer, automatizálási rendszer használatában, szennyvízkezelő rendszerek tervezésében,
  • környezeti szabályozás ismerete.

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk saját állományába keresünk munkatársat JUNIOR FACILITY ENGINEER pozícióba.

Munkavégzés helye: Környe, Ipari Park

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • étkezési hozzájárulás,
  • munkába járási támogatás,
  • fejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb tájékoztatásért forduljon bizalommal tanácsadónkhoz:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu