fröccsöntő folyamatmérnök | mór

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
mór, fejér
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28946 / 30110
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél új technológiákat, fejlesztési területeket megismerni a fröccsöntés területén?

Van aktív műanyag fröccsöntési tapasztalatod?

Kellett használnod az angol nyelvet külföldi kapcsolattartásra?

Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, jelnetkezz mert Téged keresünk!

Partnerünk egy globális vállalatcsoport tagjaként elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Móri telephelyükre keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

FRÖCCSÖNTŐ FOLYAMATMÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A fröccsöntési terület szakmai támogatása
  • Fröccsöntési technológiák (beállítások) kidolgozása és folyamatos fejlesztése
  • Aktív szakmai részvétel a gyártási folyamatok előkészítésében (PFMEA)
  • A fröccsöntéshez tartozó munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata változás esetén
  • A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, szükség esetén javíttatása
  • A fröccsöntési berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése
  • A fröccsöntési területen a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
  • A területi vezető támogatása, a gyártási terv megvalósítása érdekében.
  • A területi gépbeállítók oktatásában és tesztelésében való részvétel
  • A gépek napi ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében
  • A termelés folyamatos figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozás elvégzése
  • Közreműködni a területen zajló minőségi és műszaki fejlesztési tevékenységekben

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Műszaki főiskolai végzettség (fröccsöntési szakirány)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Tapasztalatodnak megfelelő piacképes alapbért
  • Cafatériát
  • Emelt összegű bejárás támogatást
  • Albérlet támogatást
  • Dolgozói kedvezményeket
  • Támogató szervezeti kultúrát

Betekintést nyerhetsz egy autóipari gyártó cég mindennapjaiba, a legagyobb autóipari gyártó cégekkel kerülhetsz kapcsolatba és részese lehetsz egy vidám, pörgős mérnök csapatnak.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozíció felkeltette érdklődésed kérjük, jelentkezz a rendszerünkön keresztül. Ha még lenne kérdésed a jelentkezés előtt keress az alábbi elérhetőségen.

Zengő Dóra

dora.zengo@randstad.hu