fda szakértő | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26067 / 26527
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi elektronikai gyártásra szakosodott partnerünknél az utóbbi időszakban kiemelt hansúlyt kapott az orvosi eszközök gyártása, így a cég létrehozott egy új FDA szakértő pozíciót a terület vezetésére. Erre a feladatra keresünk most tapasztalat minőségügyi vezető kollégát.

A pozíció fő fókuszában az orvostechnikai elektronikai eszközök gyártásának biztosítása lesz, természetesen minőségügyi szempontok alapján.

Feladatok részletesen:

  • Teljes körű szakértői iránymutatást ad minőségügy területén a Workcellek számára,
  • a gyártott termékek QMS FDA követelményeinek való megfelelősség biztosítása és folyamatos fejlesztése,
  • Átfogó elemzéseken keresztül értékeli a Workcell minőségügyi eredményeit (negyedéves és havi riportok, vevői elégedettség)
  • Támogatja a Workcell minőséget befolyásoló, döntést hozó dolgozóinak szakmai felkészültségét, tréningezését,
  • Belső és külső FDA auditok koordinálása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat Medical minőségbiztosítási területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • FDA bevezetésében szerzett tapasztalat
  • MDD és MDR ismeret
  • Minőségügyi rendszerek ismerete

Előnyt jelent:

  • EMS tapasztalat,
  • Termékbiztonsági megbízott tréning (PSB),
  • FDA, GMP, GDP, FDA ismerete,
  • ISO 13485 szabvány ismerete.

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, pályázatát elküldheti a "jelentkezem/apply" gombbal vagy e-mailben a beata.partai@randstad.hu és a tamas.imre@randstad.hu e-mail címekre.