értékesítési asszisztens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
28454 / 28953
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi hátterű partnerünk a tehergépjármű gyártás egyik meghatározó szereplője a piacon. Szervíz és vevőszolgálati csapatukba keresünk műszaki érdeklődésű, aktív angol nyelvtudással rendelkező értékesítési asszisztens kollégát.

Aftersales folyamatokat támogató adminisztráció, asszisztencia

Támogató, összekötő szerepkör a külföldi gyár és a hazai márkakereskedések között

Új termékek bevezetéséhez nyújtott támogatás ( fordítások, prezentációk előkészítése)

Társosztályokkal való kapcsolattartás

Kimutatások, statisztikák, riportok készítése

Információs anyagok készítése, kiküldése

Belső tréningek, oktatások szervezése, koordinálása

CRM rendszer kezelése

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség

Hasonló munkakörben szerzett min, 1-3 év tapasztalat (sales támogatás, adminisztráció)

Szóban és írásban egyaránt aktív angol nyelvtudás

Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Önálló, talpraesett, kreatív személyiség, lojális attitűd

Amit kínálunk / Offer

Vonzó juttatási csomag, cafeteria

Céges laptop, mobiltelefon, home office lehetőség

Multinacionális háttér, családias hangulat, összetartó csapat

Nyugodt munkakörnyezet, irodai munkarend

Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatkör

Munkavégzés helye: Bp, 17. kerület

Kapcsolattartó / Information

Buskó Márta - marta.busko@randstad.hu