electrical failure analysis engineer (debug engineer) | zala

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zala, somogy
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
25887 / 26225
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egyfázisú inverterek és teljesítményoptimalizáló kompakt technológákat gyártó multinacionális vállalat számára keresünk Hibaanalizáló (debug) mérnököt határozatlan idejű munkavégzésre Zalaegerszegre.

Megbízónk globális vezető szerepet tölt be az intelligens energiatechnológiákban.

We are looking for an experienced Electrical Failure Analysis (Debug) Engineer to Zalaegerszeg, Hungary location for a multinational company manufacturing compact inverter and optimizer technologies.

Our client has a market-leading positon globally in intelligent solar technologies.

Hibakeresési folyamatok vezetése a szerződéses partnerek telephelyén

A hibák gyökérokának meghatározása a vizsgálat során, valamint helyesbítő tevékenységek elvégzése a gyártott termékek minőségének javítása érdekében

Segítségnyújtás és a technikus kollegák számára szakmai továbbképzések megtartása

Lead failure analysis processes at contract manufacturers premises

Determine the root cause for failures under investigaton and implement corrective actions in order to the better product quality

Support and train technicians

Elvárások / Requirements

Egyetemi villamosmérnöki diploma (BSc)

Minimum 5 év szakmai tapasztalat releváns területen

Elektronikai hibakeresésben szerzett szakmai tapasztalat

Laboratóriumi készülékek berendezések használatában szerzett tapasztalat

Kiváló problémamegoldó készség, prezentációs technikákban szerzett jártasság

Csapatjátékos attitűd

Új ismeretek önálló elsajátítása

Jó kommunikációs készség angol nyelven szóban és írásban egyaránt (minimum középszintű nyelvtudás)

B.Sc. in Electrical engineering from university

5 years of experience in one or more relevant fields

Electronic failure analysis

Board design

Experience in lab equipment

Must possess excellent skills in problem-solving, self-learning, presentation and team-work

Good verbal and written communication (English)

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Bónuszrendszer

Dinamikusan fejlődő nagyvállalat

Multikulturális munkakörnyezet

Egyedi, környezetkíméló technológiai megoldások

Competitive compansation package

Available extra bonus

Dinamically developing multinational company

Multinational working environment

Unique, environmentally friendly technological solutions

Kapcsolattartó / Information

Illés-Tóth Marianna

senior recruitment consultant

marianna.illes-toth@randstad.hu