cnc gépkezelő veszkény

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszkény, győr-moson-sopron
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27084 / 27892
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk jármű és gépipari alkatrészek gyártásával, fém megmunkálással, felületkezeléssel, készülékek gyártásával foglalkozik.

100%-ban magyar tulajdonú cég, erős, biztos háttérrel, nem csak Magyarországon, világszerte szolgálja ki partnereit járműipari termékeivel.

Fő feladataid lesznek:

  • gépipari alkatrészek forgácsolása,
  • alapmérések elvégzése kézi mérőeszközzel,
  • ellenőrzési tervek, dokumentáció pontos vezetése.

Elvárások / Requirements

Kiket keresünk? Elvárások:

  • 3 műszak vállalása,
  • középfokú, szakirányú végzettség,
  • tapasztalat előny, de nem elvárás, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

Jármű és gépipari alkatrészek gyártásával, fém megmunkálással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk Veszkénybe CNC gépkezelő kollégákat azonnali kezdéssel.

Az ország egész területéről várunk munkatársakat, saját tulajdonú, 2 fős szobákban azonnal tudunk szállást adni!

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • tapasztalattól, végzettségtől függő versenyképes alapbér és egyéb juttatások
  • bejárás támogatása autóval
  • igény esetén szállás
  • fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információért keresd Tanácsadó kollégánkat:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu