automatizálási mérnök | mór

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
mór, fejér
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
30897 / 32495
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy nemzetközi hátterű céghez, az autóipar vezető beszállítójához keresünk Junior automatizálási mérnök pozícióra egy tapasztalt szakembert móri lokációval. A cég elektronikus alkatrészek gyártásával foglalkozik, és hosszútávú, stabil lehetőséget biztosít a munkavállalói számára.

Feladatok:

  • Mérnökség napi munkájának támogatása
  • Gyártási dokumentációk készítése (FMEA, munkautasítás, ellenőrzési lapok)
  • Tartalék alkatrészek igénylése
  • Új alkatrészek gyártatása
  • Szükséges rajzok előkészítése
  • LAYOUT módosítások
  • Ciklusidő mérések
  • Gép állások felügyelete

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Stabil számítógép ismeret (Office)
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Tervező program ismerete (pl.: SolidWorks, AutoCad, Inventor)

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil vállalati háttér, nemzetközi cég
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőségek
  • Széleskörű juttatási csomag: cafetéria, önkéntesnyugdíjpénztár, ingyenes sportolási lehetőségek
  • Bejárás támogatása
  • Albérlet támogatása

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Wilde Zsófia, zsofia.wilde@randstad.hu