alkalmazástechnikai mérnök | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
30365 / 31847
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk az ipari méréstechnikai eszközök és a gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások tekintetében vezető szerepet tölt be a piacon. A több mint 100 éves múltal rendelkező vállalat Budaörsi lokációjú telephelyére egy Alkalmazástechnikai mérnök munkatárs csatlakozását várja.

  • Helyszíni alkalmazás-technikai támogatás nyújtása;
  • Helyszíni alkalmazás-technikai támogatáshoz, beállításhoz, programozáshoz, oktatáshoz kötődő dokumentációs feladatok elvégzése;
  •  Együttműködés a mérnökökkel, más technikusokkal, szakmunkásokkal
  •  Mérések elvégzése a gépek, rendszerek optimális működésének beállítása céljából;
  •  Helyszíni oktatások megtartása;
  • Alkalmazástechnikai-mérnöki hotline támogatás;
  • Bérmérési feladatok elvégzése;
  • Programozási feladatok elvégzése;
  • Ügyfelek látogatása és kapcsolattartás igények felmérése céljából
  • Az új technológiák, programok megismerése, adaptálása, javaslattétel a rendszerek működési hatékonyságának növelésére;
  • Árajánlat kalkulációk elkészítésének műszaki, számszaki támogatása;
  • Helyszíni számítógép telepítési feladatok elvégzése;

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és erős interperszonális készségek
  • a méréstechnikai szakterület iránti érdeklődés

utazási hajlandóság (főként belföldi, eseti jelleggel külföldi lokációkra)

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes juttatási csomag
  • béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok
  • stabil, nemzetközi háttér, német cégkultúra
  • személyes, egyénre szabott betanulás,
  • cégen belüli, nemzetközi karrierlehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés:

Krisztián Hajdú

krisztian.hajdu@randstad.hu