villanyszerelő gyöngyös

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
gyöngyös, heves
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
26930 / 27700
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalanul élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ csapatához!

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. keresi Villanyszerelőjét Gyöngyösre és környékére!

  • Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása
  • Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján
  • Hálózatépítési feladatok végzése
  • Nagy- Közép- és kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak végzése
  • Vonalbejárások, hálózati mérések végrehajtása
  • Feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek, felügyeletadás idegen kivitelezők részére
  • Mérőcsere, új bekapcsolások kis- és nagyfogyasztói szolgálat tevékenységei
  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások / Requirements

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelősségtudatosság
  • Hálózatkezelő vizsgák H-I - H-IV-es vizsgák letételére való nyitottság
  • PÁLYAKEZDŐK ÉS TAPASZTALT VILLANYSZERELŐK JELENTKEZÉSÉT EGYARÁNT VÁRJUK

Amit kínálunk / Offer

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Kapcsolattartó / Information