villamos műszerész | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
27513 / 28383
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ipari lézerforrásokra épülő komplett berendezéseket gyártó és egyedi célgépek tervezésével, építésével és telepítésével foglalkozó, innovatív magyar tulajdonú partnerünkhöz Villamos műszerészeket keresünk kapacitásbővülés miatt, hosszútávra.

A leendő munkavállalókra a következő feladatok várnak:

  • egyedi célgépek villamos szekrényének szerelése, célgépek elektromos kötése,
  • az elkészült célgépek telepítése, a telepítést végző csapat részeként.

Elvárások / Requirements

Kérjük, olvassa el az elvárásokat jelentkezés előtt, ezekből a követelményekből nem tudunk engedni:

  • villanyszerelői, vagy eleketromos műszerész végzettség,
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Magyarországon belüli kiküldetések vállalása,
  • rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt,
  • szakmai elhivatottság,
  • önálló munkavégzés.

Amit kínálunk / Offer

Villamos műszerész kollégákat keresünk budaörsi Partnerünk saját állományába azonnali kezdéssel!

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • változatos feladatok,
  • önállóságot és kreatív környezet,
  • folyamatos szakmai fejlődés (az ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban),
  • sikerorientált csapat, barátságos és segítőkész kollégákkal,
  • pozitív munkakörnyezetet, modern munkaeszközökkel,
  • hosszú távú perspektíva egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb tájékoztatásért keresse Tanácsadó kollégánkat:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu