teszt technikus (elektronikai technikus) | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
26132 / 26616
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi elektronikai gyártásra szakosodott partnerünkkeres diagnosztikai technikust tiszaújvárosi munkahelyre

  • Nyomon követi és rögzíti a teszt berendezések különböző paramétereit és az állásidőt
  • Felépíti, működteti, ellenőrzi, karbantartja és javítja a teszt berendezéseket
  • Naprakészen tartja a tesztberendezések javítási és fejlesztési folyamatait

Elvárások / Requirements

  • Ipari elektronikai technikus/műszaki informatikai technikus vagy magasabb végzettség
  • Alapvető informatikai és hálózati ismeret/tapasztalat (Aktív és passzív hálózati eszközök, háttértároló rendszerek ismerete, szerverek működése stb)
  • Adatátviteli közegek és informatikai kommunikációs protokollok ismerete
  • Erős alapszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló hibakereső és problémamegoldó készség
  • Jó csoportvezetői, kommunikációs készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Linux ismeret
  • Programozási nyelvek ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information

beata.partai@randstad.hu