szita/flexo nyomdász | tatabánya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tatabánya, komárom-esztergom
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
27759 / 28680
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

az egyedi igényekre szabott termékazonosítási és -jelölési megoldásokban verhetetlen partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat bővülő csapatukba Tatabányára

a gyártógép beállítása a Benchmark sheet előírásainak megfelelően idő- és költséghatékonyan

termelési idő- és egyéb adat rögzítése az IFS-ben a „first off” és gyártáskövető lapokon

gyártás során visszamaradt anyagok adminisztrációja

lamináló gép beállítása a Benchmark sheet leírásának megfelelően

késztermék továbbítása a FQC-hoz, a vágó visszahelyezése a polcra a lokáció alapján

napi- és heti ellenőrzések elvégzése az ellenőrző lista alapján

kapcsolattartás és információcsere a termelésvezetővel

a gép és annak munkakörnyezetének tisztán tartása (por- ragasztó-, illetve szennyeződésmentes)

rendszeresített egyéni védőeszközök használata

műszakkezdéskor a gép biztonsági köreinek működésének ellenőrzése és dokumentációja

IFS adatkezelés

munkával kapcsolatos dokumentáció

Elvárások / Requirements

releváns területen szerzett tapasztalat

nyomdaipari vagy műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség

mechanikai, elektronikai affinitás, nyitottság a terület és a tanulás iránt

több műszakos munkavégzés vállalása

rugalmasság túlóra esetén

Amit kínálunk / Offer

versenyképes bérezés

cafeteria keret

utazási támogatás

nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

érdeklődni, jelentkezni honlapunkon vagy az alábbi elérhetőségeken lehetséges:

Gál Tímea

+3630 265 4390

timea.gal@randstad.hu