szervíztechnikus | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
28938 / 30102
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ipari és lakossági klímatechnológiával, valamint légtechnikai és energetikai megoldások komplex kivitelezésével foglalkozó budapestei partnerünkhöz kereünk SZERVÍZTECHNIKUSI kollegát.

  • Kereskedelmi normál- és mélyhűtő klíma rendszerek, hűtőbútorok, hűtőkamrák javítása/karbantartása
  • Meglévő hűtőrendszerek átépítésében, új rendszerek telepítésében történő aktív részvétel
  • Alvállalkozók szakmai felügyelete
  • Vezérlések, szabályozók beállítása, programozása, kezelése
  • Megrendelőkkel a munkavégzés helyszínén történő kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

  • Szakmai képzettség és szakmai tapasztalat szükséges
  • CO2-es rendszerek ismerete előny, de nem feltétel
  • Magabiztos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai alázat, folyamatos fejlődés iránti elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

  • Alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidőt
  • Elektronikus munkalap rendszert
  • Polcozott, jól felszerelt szerviz gépjárművekkel történő munkavégzést
  • Egész évben folyamatos munkavégzést szezontól függetlenül
  • Képzések térítését, folyamatos szakmai fejlődést (pl. CO2-es rendszerek)
  • Változatos feladatokat
  • Családias szemléletű hátteret és rugalmasságot a felmerülő problémák megoldására

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

petra.szombat-toth@randstad.hu

Szombat-Tóth Petra