szervizmérnök / szerviztechnikus | törökbálint

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
törökbálint, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
26560 / 27259
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

érdekel a fémipar? lelkesedsz a lemeztechnológia, a plazmavágás és a lángvágás iránt? értesz az elektronikához, villamossághoz?

Több, mint 20 éve működő, fémmegmunkálási területen szolgáltatást nyújtó parnerünk szervizmérnök vagy szervíztechnikus pozíciójában mindezen területek közelebb kerülnek hozzád!

Munkavégzés helye: országos

csúcstechnológiás lemezvágó és lemezmegmunkáló gépek telepítése, beüzemelése és szervizelése

nem csak kétkezi munka, de többnyire szerelni kell

új termékek ügyfélnél való teljes beüzemelési folyamatában való részvétel

kapcsolattartás az ügyfelekkel, ha szükséges

esetleges szervizigények továbbítása a vállalaton belül

utazás a karbantartási helyszínre (a szervizelési/beüzemelési projektek országszerte lehetnek)

Elvárások / Requirements

papíron ezekre van szükség:

karbantartói, üzemeltetői vagy szervízmérnöki/technikusi gyakorlat

legalább középfokú műszaki/technikusi végzettség (felsőfokú, mérnöki képesítés előny)

angol műszaki nyelvtudás (magabiztosan kommunikálj ezen a nyelven, mert az ügyfelekkel Neked kell majd egyeztetni, jellemzően telefonon)

automatizálási, elektronikai, vezérléstechnikai (Hypertherm, LANTEK, Pronest, Beckhoff) ismeretek

B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat

és hogy milyen kollégát keresek?

motiválható és nyitott személyiség

felelősségteljes, precíz és mindenek előtt önálló munkát végez

jó kommunikációs készséggel rendelkezik

ismeri a lemezmegmunkáló gépeket

a munkakörrel járó rendszeres utazás vállalja

problémamegoldásra törekszik, és szívesen fejlődik

Amit kínálunk / Offer

motiváló munkafeladatok, szakmai fejlődési lehetőség

céges autó, mobiltelefon

kiemelkedő bérezés

kiváló munkakörülmények és eszközök biztosítása

műszaki támogatás, képzés

külföldi tanulmányutak

saját ötleteiddel hozzáadott értéket tudsz teremteni

támogató csapat és vezetőség

Kapcsolattartó / Information

kérlek, csatolj önéletrajzot jelentkezésedhez, hogy a kiválasztás gördülékeny lehessen!

amennyiben kérdésed van, vagy bővebb információra lenne szükséged, keress alábbi elérhetőségeimen:

Gál Tímea

+36302654390

timea.gal@randstad.hu