raktáros | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
26544 / 27235
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Prémium minőségű kávégépeket és kávékat forgalmazó parnercégünkhöz keresünk raktáros kollégát, aki már szerzett tapasztalatot hasonló területen.

Válallatirányítási rendszer kezelése;

áruátvétel, termék és azok mennyiségének ellenőrzése;

rendelések felvétele e-mailen és telefonon egyaránt;

rendelések feldolgozása, áru kommissiózása, csomagolása,;

számla készítése, futárszolgálattal való kapcsolattartás;

beeső ügyfelek kiszolgálása, esetleges készpénz kezelés / elszámolás;

értékesítők által kért termékek, gépek intézése, problémák felderítése;

ügyfelekkel / kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás;

termékek pontos ismerete, azok havi rendszerességgel leltározása;

raktár területének tisztán és rendben tartása;

kávégépek pontos nyilvántartása, és folyamatos havi leltározása.

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség;

raktáros munkakörben szerzett tapasztalat;

SAP ismerete;

megbízható személyiség;

felelősségteljes munkavégzés;

jó fizikum.

Amit kínálunk / Offer

Munkaidő: 07:30 - 16:00 (fél óra ebédszünet);

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület,

Juttatások: alapbér + cafeteria;

Modernizált munkakörülmények;

Családias, támogató vállalati kultúra.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a jelentkezem gombra, és töltse fel szakmai önéletrajzát.

Kapcsolattartó: Pozdena Erika