raktáros | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Fizikai munka
referenciaszám
8029 / 7785
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-nél raktárosként az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • raklap rendezése,
  • targoncavezetők munkájának segítése,
  • áruösszekészítés,
  • anyagmozgatás,
  • csomagolás,
  • címkézés,
  • raktár tisztán-, és rendbentartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • monotonitás tűrés,
  • megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Jelentkezz a DHL biatorbágyi csapatába, ahol azonnal kezdhetsz!

Raktári kisegítőket keresünk elektronikai területre azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkára! Ha nincs targoncavezető jogosítványod, de raktáros környezetben szeretnél dolgozni, várjuk jelentkezésed.

Itt laza és családias, jó hangulatú környezet vár rád!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • versenyképes órabérezés + egyéb juttatások (teljes körű tájékoztatás telefonon)
  • ingyenes céges buszjárat (Tabajd, Alcsútdoboz, Felcsút, Bicske, Csabdi, Mány, Zsámbék, Tatabánya, Budapest)
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Randstad Tatabánya

34/200-330

2800 Tatabánya, Komáromi út 21.